Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка не лише старанно навчаються, а й демонструють високий професіоналізм у різноманітних видах спорту
Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка не лише старанно навчаються, а й демонструють високий професіоналізм у різноманітних видах спорту. Зокрема, продовжують вражати своїми спортивними перемогами університетські дзюдоїсти!
14 березня 2024 року у Києві відбувся Чемпіонат України з боротьби дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року. У змаганнях взяли участь понад 340 спортсменів з 20 областей України та міста Києва.
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)