15.04.2024 | 19:54
Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка не лише старанно навчаються, а й демонструють високий професіоналізм у різноманітних видах спорту. Зокрема, продовжують вражати своїми спортивними перемогами університетські дзюдоїсти!
14 березня 2024 року у Києві відбувся Чемпіонат України з боротьби дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року. У змаганнях взяли участь понад 340 спортсменів з 20 областей України та міста Києва.
🥈 Серед переможців Чемпіонату – студент третього курсу Економічний факультет ЛНУ імені Івана Франка – офіційна сторінка Станіслав Корчемлюк. У змаганнях Станіслав здобув срібну нагороду у категорії до 81 кг.
💙💛 Щиро вітаємо наших студентів і їхнього наставника, заслуженого тренера України Араза Тувакова з черговими перемогами й бажаємо підкорення нових спортивних вершин!