Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка стали призерами Кубку України з боротьби самбо

08.02.2024 | 00:29
З 29.02 по 03.02.2024 р у м. Києві проходив Кубок України з боротьби самбо. Призерами змагань стали студенти ЛНУ імені Івана Франка.
Студент економічного факультету Ліщинський Михайло, виборов срібну нагороду у категорії до 58 кг.
Колотов Артем, також, представник економічного факультету, виборов бронзу у категорії до 88 кг.
Рибалов Євгеній, студент факультету міжнародних відносин, став бронзовим призером змагань у категорії до 98 кг.
Серед жінок бронзову нагороду у категорії до 65 кг виборола студентка географічного факультету Марфіян Віталія.
Наставником наших призерів є заслужений тренер України Араз Миколайович Туваков.
На зображенні може бути: 3 людини, люди грають у баскетбол та текст
На зображенні може бути: 4 людини та текст
На зображенні може бути: 5 людей та текст
На зображенні може бути: 1 особа