Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

14.05.2023 | 15:15

28-30 квітня пройшла V Міжнародна науково-практична конференція органів студентського самоврядування “Ukrainian Hogwarеs: Кубок вогню ООС” у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

До делегації від Львівського національного університету імені Івана Франка входили: голова Профкому студентів Львівського університету Микола Спересенко, заступниця голови Профкому студентів та голова Профюбро студентів фізичного факультету Катерина Старушенко, керівниця центру міжнародної та регіональної співпраці Профкому студентів та голова СНТ ФІМ Марія Тацинець, голова Профбюро студентів факультету педагогічної освіти Єлизавета Оленська.

Протягом трьох днів учасники конференції мали змогу познайомитися з діяльністю інших університетів та ЧНУ зокрема.

Спересенко Микола та Старушенко Катерина виступили з доповіддю “Пріоритетність соціально-гуманітарної сфери діяльності студентських організацій в умовах війни”

Тацинець Марія та Оленська Єлизавета представляли доповідь “Використання соціальних мереж як засобу комунікації та організації студентського життя:переваги та недоліки (на прикладі Профкому студентів ЛНУ ім. Івана Франка)”

Конференція завершилась екскурсійною програмою, де учасники мали змогу побачити Хотин та Кам’янець-Подільський.