Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка здобули медалі на Чемпіонаті області з боротьби дзюдо серед юніорів

15.04.2024 | 19:49

Нещодавно у Львові відбувся Чемпіонат області з боротьби дзюдо серед юніорів. Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка на цих змаганнях здобули медалі різного гатунку. Так, найкращим у категорії до 100 кг став студент першого курсу економічного факультету Паламарчук Ілля. Друге місце у цій категорії посів студент першого курсу біологічного факультету Соханчак Богдан. Бронзові нагороди вибороли ще чотири наших студенти у різних вагових категоріях. Войченко Ігор, студент першого курсу факультету електроніки у категорії до 66 кг, Завідковський Андрій, студент першого курсу юридичного факультету у категорії до 81 кг, Шлапак Олександр, студент першого курсу філологічного факультету у категорії до 81 кг та Колотов Артем, студент першого курсу економічного факультету у категорії до 90 кг. Наставником переможців та призерів змагань є заслужений тренер України Араз Миколайович Туваков.

На зображенні може бути: 7 людей, люди займаються бойовими мистецтвами та текст «M диплом диплом диплом дипло дипл диплом диплом»