Студенти організували доброчинну акцію на підтримку Збройних Сил України

19.06.2024 | 19:05

Студенти факультету педагогічної освіти, зокрема групи ФПД-31 та ФПД-32, під керівництвом доц. Новосельської Надії Тадеївни організували благодійну акцію на підтримку Збройних Сил України. Вони створили унікальні картини в патріотичному стилі, а також мальовничі пейзажі, які піднімають дух та настрій.

Кожна картина є витвором мистецтва, в якому відчувається любов до рідної землі та гордість за нашу країну. Серед робіт можна побачити зображення величних українських краєвидів, що передають красу нашої природи, а також символи та мотиви, що втілюють національний дух.

Ці чудові роботи були передані до Гарнізонного храму, де кожен охочий має можливість придбати картину та таким чином підтримати наших воїнів. Всі вторговані кошти будуть спрямовані на допомогу Збройним Силам України.

Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до цієї акції. Придбавши картину, ви не лише отримаєте унікальний витвір мистецтва, але й зробите вагомий внесок у підтримку наших захисників.

Завітайте до Гарнізонного храму, оберіть картину, яка вам до душі, та підтримайте наших героїв!