Тренінги в рамках Дня Кар’єри ЄС

03.11.2021 | 17:50

Шановні колеги!

Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом інформує вас, що  у рамках Дня Кар’єри ЄС 10 -12 листопада 2021 року відбудуться тренінги, які будуть цікаві для студентів, аспірантів та викладачів.

• Тренінг № 1. «Конфлікти як ресурс розвитку організації » 10.11.21 початок об 16.30

ТренеркаДоскуч Леся – психолог, коуч, представник фонду Горста Рогуша «Підприємництво на стійких засадах».

• Тренінг № 2 «Вектор успіху» 11.11.21 початок об 18.00

ТренеркаНезабитовська Світлана – Практичний психолог психологічної служби ЛНУ ім. І. Франка, менторка проекту Психологічної Служби «Тренінгова майстерня», викладач психології.

• Тренінг № 3 «Rock Your Profile on LinkedIn» 12.11.21 початок об 15.30

ТренеркаГорлушко Валерія – Learning and Engagement Consultant at LinkedIn. Comarch

Більше інформації про тренінги Ви знайдете на нашому сайті

Звертаємось до Вас та усієї факультетської спільноти, а це – викладачі, завідувачі кафедр, гаранти освітніх програм, та всі, хто дбає про якісну освіту, поширити інформацію про тренінги на вашому факультеті, соціальних мережах та усіх можливих каналах комунікації серед студентів і випускників.

Запрошуємо Вас реєструватися та активно поширювати інформацію про тренінги та подію День кар’єри ЄС.

Долучаємо зображення, яке Ви можете використовувати для поширення та інформування

З повагою,

Світлана Грицик
провідний фахівець