07.05.2019 | 22:55

7 травня 2019 року на базі кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася Тринадцята міжфакультетська студентська наукова конференція «Актуальні проблеми освіти в Україні».

У науковій дискусії взяли участь 17 студентів III-VI курсів факультету педагогічної освіти, прикладної математики та інформатики, філологічного, хімічного, філософського, історичного відділів.

Учасники конференції розкривали актуальні проблеми вищої освіти України, методик середнього навчання, початкової та дошкільної освіти.