Триває реєстрація на Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови для вступників в магістратуру-2021

22.05.2021 | 20:42

Шановні випускники ОС Бакалавр  факультету педагогічної освіти!

Із задоволенням і приємністю запрошуємо Вас продовжити навчання  на  магістерських освітніх програмах  факультету педагогічної освіти!

Нагадуємо Вам, що  для  участі у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня Магістр у 2021 році необхідно  до   03  червня  2021 року зареєструватися за  електронною адресою zno.pedosv@lnu.edu.ua  для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови  та отримати екзаменаційний листок  в пункті реєстрації  вул. Туган-Барановського, 7, к. 38.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ВСТУПНИКА

(подаються скановані копії (фотокопії)): 

 1. Заява-анкета з інформацією, необхідною для формування екзаменаційного листка (заповнюється розбірливо друкованими літерами).  (Зразок заповнення)
 2. Документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація вступника (ПАСПОРТ).
 3. Облікова картка платника податків вступника (ІПН).
 4. Фотокартка для документів розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.
 5. Медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

    ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ ВСТУПНИК ЗАЗНАЧАЄ:

 • іноземну мову, з якої він бажає складати єдиний вступний іспит (англійська мова, або німецька мова, або французька мова, або іспанська мова);
 • інформацію про населений пункт, у якому вступник бажає скласти вступні випробування (Вступні випробування проводяться в обласних центрах (крім міст Донецьк і Луганськ), місті Київ, містах Слов’янськ і Маріуполь Донецької області, місті Сєверодонецьк Луганської області, а також в інших містах обласного підпорядкування, визначених Українським центром оцінювання якості освіти. Для проведення ЄВІ з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуку, Кривому Розі, Мелітополі та Умані).

У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові.

В тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЦЕДУРИ РЕЄСТРАЦІЇ:

 • після завершення реєстрації вступнику на електронну адресу, вказану в Анкеті, надсилається сканована копія сформованого Екзаменаційного листка;
 • вступник здійснює перевірку інформації, зазначеної в сканованій копії Екзаменаційного листка, та в разі виявлення помилок звертається до відповідального працівника Приймальної комісії для з’ясування ситуації за допомогою електронної пошти;
 • оригінал оформленого Екзаменаційного листка зберігається в Приймальній комісії та видається вступнику особисто, або надсилається засобами поштового зв’язку (за умови зазначення вступником такої необхідності в Анкеті).

ТЕРМІНИ СКЛАДАННЯ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Запланована дата складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови – 30 червня 2021 року.

Інформацію про місце та час проведення вступних випробувань буде зазначено в запрошенні-перепустці, розміщеній на інформаційній сторінці вступника «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше ніж за два тижні до проведення вступних випробувань.

Основна сесія ЄВІ проводиться у дві зміни (початок першої зміни – о 10:00, другої – о 14:00).

Допуск учасників до пункту тестування розпочинається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку вступних випробувань.

У ПУНКТІ ТЕСТУВАННЯ ВСТУПНИК ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ПРЕД’ЯВИТИ: 

 • Екзаменаційний листок (оформляється при реєстрації в Приймальній комісії);
 • Документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку) (ПАСПОРТ);
 • запрошення-перепустку (роздруковується вступником особисто з власного кабінету учасника Єдиного вступного іспиту/Єдиного фахового вступного випробування).

Детальна інформація щодо вступу  на ОС  Магістр розміщена на сайті факультету у рубриці ВСТУПНИКУ /ВСТУП  в Магістратуру.

Телефон для  довідок 097-24-89-356  (декан Дмитро Герцюк)

Деканат