Турнір з баскетболу серед чоловіків з нагоди святкування “ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ”

12.09.2022 | 21:58

9 вересня в спортивному залі ЗСШ №1 міста Львова відбувся турнір з баскетболу 3х3 серед чоловіків, з нагоди святкування  “Дня фізичної культури та спорту” для підтримки ЗСУ.

У змаганнях взяли участь дві збірні команди Львівського національного університету імені Івана Франка “ЛНУ – 1” та “ЛНУ – 2”.

Згідно з регламентом змагань команди зіграли груповий турнір, два півфінали, ігри за третє місце та фінал. У складній боротьбі студентська команда “ЛНУ-1” здобула  перше місце.

Організував та провів спортивний захід старший викладач кафедри фізичного виховання  та тренер чоловічої збірної команди з баскетболу Степан Матула, вихованці якого у складі “ЛНУ-1” здобули перемогу.