Тиждень соціальної роботи. День перший 18 березня 2024 р.

21.03.2024 | 10:07
Перший день Тижня соціальної роботи.
Старт успішний🥳
📌📖Лекція гостьового лектора пана Войцеха Ласоти (викладача кафедри соціальної педагогіки педагогічного факультету Варшавського університету) «Януш Корчак про права дитини. Ідея та практика» дала багато інтелектуальної поживи як студентам, так і викладачам. Права дитини, які озвучив Януш Корчак на початку ХХ століття, співзвучні з тими цінностями, які сьогодні сповідує сучасна практика соціальної роботи – право на гідне виховання особистості, право на радість та розваги, право на повагу до особистості. Всі присутні ще раз побачили і почули, що Януш Корча випереджував свій час, а ідеї його стосовно дітей не втрачають своєї актуальності.
👥✅Логічним продовження практики втілення прав дитини в соціумі була зустріч зі Світланою Стельмах, фахівця із захисту дітей Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Львівського регіонального офісу, де присутні мали можливість ознайомитися з програмою «Кращий догляд для дітей» − теорія змін. Зустріч відбулася у невимушеній атмосфері, активній дискусії – про напрями роботи ЮНІСЕФ в Україні, програми, які вони реалізують, соціальні послуги, які надаються в територіальних громадах.
🌍📚Соціальна робота – це цікаво, дуже багатогранно, де кожен може знайти своє місце.