Тиждень соціальної роботи. День третій – 20 березня 2024 р.
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)
![🏛️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t89/1/16/1f3db.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)
![🍀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t87/1/16/1f340.png)
![📥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbc/1/16/1f4e5.png)
![🏛️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t89/1/16/1f3db.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
![🍀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t87/1/16/1f340.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)
![📥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbc/1/16/1f4e5.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)
![🍀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t87/1/16/1f340.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Ще одна важлива подія третього дня Тжжня соціальної роботи – круглий стіл «Соціальна робота: виклики, професія, діяльність» за участі роботодавців. Захід підтримали Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом, Центру соціального розвитку та громадських ініціатив Університету.
Розпочав роботу круглого столу декан факультету педагогічної освіти доц. Дмитро Герцюк, який наголосив на важливості співпраці роботодавців та ЗВО у процесі професійної підготовки фахівців. Соціальна сфера сьогодні змінюється дуже стрімко, тому ми повинні відповідати запитам та потребам суспільства, щоб наші випускники були конкурентоспроможними.
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1/16/1f33f.png)
![🗣️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/1f5e3.png)
Ірина Сновидович познайомила присутніх з роботою Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом ЛНУ ім. І. Франка , окреслила шляхи співпраці з роботодавцями, та наголосила, що Форум кар’єри, який проводиться в Університеті сприяє пошуку найкращих фахівців.
![🔊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3e/1/16/1f50a.png)
![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t69/1/16/1f331.png)
Центр соціального розвитку та громадських ініціатив Університету), Микитка Юрій та Світа Христина (Львівський обласний центр соціальних служб), Турчиняк Наталія та Дем’янчук Іванна (Львівське вище професійне художнє училище), Банах Назар (методист з надання соціальних послуг), Приймак Наталія та Пахолок Марія (середня загальноосвітня школа № 95), Наталія Савицька (завідувач Сихівського відділення соціальної роботи Філії соціальної роботи та психологічної підтримки КУЗТ ЛМЦСПР «Джерело»), Гаврилюк Світлана та Маланчук Галина (Притулок для дітей СуСД ЛОДА), Байдала Ірина (Голова Яворівська районна філія Львівської Обласної Організації Товариства Червоного Хреста України), Бульбук Марина (фахівець по роботі з сім’ями Центру укріплення сім’ї «СОС Дитячі містечка»).
![🙌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f64c.png)
![❔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcd/1/16/2754.png)
![🌳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/1f333.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
Ми пишаємося довготривалою та плідною співпрацею.
![🫂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t68/1/16/1fac2.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/433128755_399498786026320_9142360998088215093_n-225x300.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/433239185_399498072693058_3522425842721075129_n-225x300.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/433144422_399498349359697_6650702332248883779_n-225x300.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/433139411_399498276026371_5478148832080328315_n-225x300.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/433130564_399498232693042_2274108902082335569_n-300x225.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/433130035_399498182693047_1847076714435108955_n-300x225.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/433116936_399498162693049_4890932043692404204_n-225x300.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/433096139_399498009359731_5872498354217349601_n-300x226.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/433098782_399498799359652_7175056841626616102_n-300x225.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/432691500_399497832693082_6925741580106792402_n-300x225.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/432738518_399497872693078_8014136580519400066_n-225x300.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/432211934_399538962688969_7305206343631211515_n-300x199.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/432111440_399539026022296_8034734300787454960_n-300x199.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/432102080_399538989355633_5180593858933923408_n-300x199.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/432061659_399539066022292_7715154750456069904_n-300x225.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/432089291_399539149355617_7637133169614895982_n-225x300.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/432050049_399538919355640_1611785927821780268_n-300x199.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/431981189_399538869355645_6930925848806425691_n-225x300.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/431439226_399538896022309_2457785975216099406_n-300x199.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/430330985_399538766022322_3903285722864926263_n-300x225.jpg)