У Львівському національному університеті імені Івана Франка стартував тенісний сезон

02.04.2024 | 23:39
🎾 31 березня 2024 року на базі Спортивного комплексу Львівського національного університету імені Івана Франка відкрили цьогорічний тенісний сезон, який стартував із турніру з великого тенісу серед студентів Львівського університету.
Загалом у тенісних змаганнях взяли участь 15 студентів ЛНУ ім. Івана Франка різних факультетів та курсів.
За підсумками турніру, переможцями, які підтвердили звання перших ракеток Університету, стали:
🏆 студент Факультет управління фінансами та бізнесу ЛНУ Назар Томків;
🏆 студентка Факультет міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка Марія Тютюник.
💙💛 Щиро вітаємо переможців і всіх учасників турніру й бажаємо усім нових спортивних перемог!
На зображенні може бути: 2 людини, люди грають у баскетбол, люди грають у теніс та текст
На зображенні може бути: 13 людей, люди грають у футбол, люди грають у теніс, гравці в футбол, трава та текст
На зображенні може бути: теніс та текст