У міжнародному турнірі з бадмінтону «КYIV OPEN 2023» Віра Мудра, викладач кафедри фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка виборола І місце у парній жіночій категорії

08.01.2024 | 22:38
Допоки студенти підводять підсумки навчального семестру та йдуть на заслужені канікули, їхні викладачі мають змогу приділити час саморозвитку та самовдосконаленню.
У Києві відбувся міжнародний турнір з бадмінтону «КYIV OPEN 2023» в якому брали участь спортсмени з усієї України.
У парній жіночій категорії Віра Мудра (викладач кафедри фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка) разом з Іриною Кріль (тренер з бадмінтону ДЮСШ м. Львова) вибороли І місце.
Вітаємо переможців з вагомим здобутком!!!
Разом уболіваємо та перемагаємо!!!
Дякуємо ЗСУ за таку можливість!!!