У рамках тижня кафедри початкової та дошкільної освіти відбувся теоретико-практичний семінар «Академічна доброчесність у закладах освіти»

24.01.2022 | 18:33

Сьогодні, 24 січня, у рамках тижня кафедри початкової та дошкільної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся теоретико-практичний семінар «Академічна доброчесність у закладах освіти». Тема семінару об’єднала науково-педагогічних працівників кафедри початкової та дошкільної освіти, педагогічний і батьківський колективи ліцею № 21 ЛМР. З доповіддю про академічну доброчесність, аналізом нормативних документів щодо дотримання академічної доброчесності на всіх рівнях освіти виступила завідувач кафедри початкової і дошкільної освіти, професор Наталія Мачинська. Практичний психолог ліцею, Наталія Яхонтова, ознайомила учасників із результатами опитування вчителів, учнів і їхніх батьків щодо розуміння академічної доброчесності. Педагоги ліцею поділилися досвідом формування в учнів розуміння потреби бути чесними і дотримуватися правил академічної доброчесності. Заступник директора з освітньої роботи, Галина Кулиняк, підбила підсумки спільної роботи на семінарі.