У Шаховому клубі Львівського університету відбувся турнір присвячений Дню Європи
15 травня 2024 року у Шаховий клуб Львівського університету розгорнулися безкомпромісні шахові баталії між студентами, працівниками, дітьми працівників та запрошеними шахістами. У турнірі, присвяченому Дню Європи, взяли участь 49 професійних шахістів, а також просто палких шанувальників шахового спорту.
Турнір організували за швейцарською системою у 9 турів із контролем часу 3+2. Важливою особливістю змагань було те, що вони відбувалися з обрахунком міжнародного рейтингу.
Після напруженої інтелектуальної боротьби на 24-х шахових дошках тріумфатором турніру став Володимир Дурнєв, який набрав 7,5 очок. Друге місце посів Єгор Сербін (7,5 очок), а третю позицію виборов Іван Яцишин із 7 очками.
Детальніше: https://lnu.edu.ua/vidbuvsia-shakhovyy-turnir…/
Щиро вітаємо переможців та усіх часників турніру, бажаємо нових спортивних й освітніх перемог і якомога швидкої нашої спільною великої перемоги над агресором!
![На зображенні може бути: текст](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441157591_967973735330012_6486547797893168499_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=-xEnjl451AMQ7kNvgGmp3dF&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AYCpPbJ1Whq2cnw1pfoWtzJYh_6GJy9-et0yMEQ2KFarXQ&oe=669A088C)