У Шаховому клубі Львівського університету відбувся турнір присвячений Дню Європи

15.05.2024 | 22:30
15 травня 2024 року у Шаховий клуб Львівського університету розгорнулися безкомпромісні шахові баталії між студентами, працівниками, дітьми працівників та запрошеними шахістами. У турнірі, присвяченому Дню Європи, взяли участь 49 професійних шахістів, а також просто палких шанувальників шахового спорту.
Турнір організували за швейцарською системою у 9 турів із контролем часу 3+2. Важливою особливістю змагань було те, що вони відбувалися з обрахунком міжнародного рейтингу.
Після напруженої інтелектуальної боротьби на 24-х шахових дошках тріумфатором турніру став Володимир Дурнєв, який набрав 7,5 очок. Друге місце посів Єгор Сербін (7,5 очок), а третю позицію виборов Іван Яцишин із 7 очками.
Щиро вітаємо переможців та усіх часників турніру, бажаємо нових спортивних й освітніх перемог і якомога швидкої нашої спільною великої перемоги над агресором!
На зображенні може бути: текст