Участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції

21.09.2017 | 20:55

20-22 вересня 2017 року науковці факультету педагогічної освіти взяли участь у ІIІ Міжнародній науково-практичній конференції «Роль освіти у сталому розвитку гірського регіону», яка відбулася у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Програма конференції охоплювала широкий спектр питань: етнокультурний, виховний та соціально-економічний потенціал Карпатського регіону; професійна мобільність фахівця у політкультурному просторі освіти; розвиток інклюзивного середовища в гірських школах Українських Карпат; проблеми розвитку малочисельних шкіл в умовах трансформації європейського освітнього простору; розвиток особистості школяра за умов гірського середовища; психологічні засади особистісного розвитку горян.

Крім роботи пленарного та секційних засідань, було організовано презентацію спільних проектів Міжнародної зеленої школи та творчої навчально-наукової  лабораторії міжнародного проекту «Гірська школа Українських Карпат» на базі Космацької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Проведено різноманітні майстер-класи («Фізика музики», «Майстерня сирних коників»), круглі столи, медіастудії і ін.