Участь у ІІІ Міжнародному конгресі зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології

17.11.2017 | 15:03

10 листопада 2017 року на базі Київського університету імені Бориса Гринченка відбувся ІІІ Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабіліталогії «Інклюзія в новій українській школі: виклики сьогодення». Від ЛНУ імені Івана Франка була присутня доцент кафедри корекційної педагогіки та інклюзії факультету педагогічної освіти  Людмила Кашуба.

У пленарному засіданні вистуали:  Марина Порошенко, голова Благодійного фонду Петра Порошенка; Василь Кремінь, президент Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України;  Віктор Огнев’юк, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України; В’ячеслав Засенко, директор Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України та ін.

Про  методологічні та стратегічні виміри освіти дітей із особливими потребами у світлі освітнього реформування в Україні із  оповіддю виступила заступник директора з наукових питань Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Колупаєва А.А.

У другій частині Конгресу відбулися наукові дискусії, тренінги та майстер-класи провідних науковців України в спеціальній педагогіці.

Доцент Кашуба Л.В. підготувала виступ на тему: «Новий погляд на формування соціально-економічної компетентності молодших школярів із інтелектуальними порушеннями в процесі інклюзії» (на прикладі авторської програми та навчальних посібників для учнів 2-4 класів «Цікава економіка»).