Участь у (не)конференції “Крок за кроком: формування якісного освітнього середовища для дітей з особливими потребами”

10.04.2019 | 23:56
На запрошення Американських рад з міжнародної освіти, доцент кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка Ольга Ферт взяла участь, в якості експерта, у регіональній (не)конференції Афілійований Міні ЕdCamp Oleksandrija: “Крок за кроком: формування якісного освітнього середовища для дітей з особливими потребами”.

Ольга Григорівна ознайомила слухачів, освітян з різних куточків України, із основами диференційованого підходу до дітей з особливими потребами в інклюзивному освітньому процесі, а також з питанням академічної доброчесності у контексті реформування освітньої політики в Україні на засадах і цінностях Нової української школи.

Доповідь викликала велике зацікавлення та пропозиції подальшої співпраці з  кафедрою з боку освітян.
Захід відбувся 9.04.19 у місті Олександрія, Україна