Участь викладачів кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи у науково-звітній конференції факультету

09.02.2024 | 20:26
07 лютого 2024 на факультеті педагогічної освіти відбулася науково-звітна конференція факультету.
🗓️🏛️ Колектив кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи долучився до активної роботи конференції.
📚💻 Відтак, доц. Алла Марчук представила на пленарному засіданні цікаву презентацію результатів дослідження проблеми освітніх втрат, пов’язаних із дистанційним навчанням.
✅📚Завідувачка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, доц. Віра Корнят відкрила секційне засідання кафедри та підсумувала результати наукової, методичної, педагогічної роботи кафедри впродовж звітного року, окреслила перспективи та майбутні напрямки розвитку.
💻🗓️ Викладачі кафедри доц. Вікторія Лобода, доц. Ярина Танчак, доц. Ірина Субашкевич, доц. Ольга Столярик, асис. Олеся Цимбала, асис. Анастасія Перга представили результати досліджень, що стосуються актуальної проблематики соціальної сфери.
🗓️Зокрема, розглянуто питання:
✔️ветеранська соціальна політика та психосоціальна підтримка ветеранів/ветеранок;
✔️соціально-психологічна реабілітація наслідків, пов’язаних з війною у різних соціальних груп;
✔️професійне підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників за допомогою інтерактивних технологій;
✔️ психологія медіа освіти в умовах війни;
✔️ арт-терапевтичні методи роботи у діагностиці, терапії та реабілітації дітей.
🏛️📚 З надією та оптимізмом будуємо нові плани та бажаємо здобувачам освіти, працівникам кафедри та колегам плідного навчального семестру!🌹
🙏 Віримо у Перемогу! Дякуємо за можливість працювати ЗСУ! Слава Україні!🇺🇦