Учимося «віддавати серце дітям»…

09.02.2022 | 14:56

08 лютого 2022 року відбувся захист результатів педагогічної практики, яку студенти першого курсу факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка провели у ліцеї № 8 ЛМР. Майбутніх учителів гостинно прийняла одна з кращих шкіл Львова, що вже понад двісті років сіє розумне, добре, вічне в серцях дітей, утверджує кращі традиції виховання та розвитку школярів, гуртує та мотивує батьківську спільноту на нові здобутки задля формування щасливого сьогодні та упевненого завтра кожної дитини.

Відповідно до укладених угод про співпрацю, з люб’язного дозволу Михайла Івановича Ерстенюка, директора школи, група першокурсниць розпочала новий, надзвичайно важливий та цінний етап підготовки до фахової діяльності. Калиневич Анастасія, Резніченко Анна, Король Вікторія-Наталія, Возняк Соломія, Якимець Марія, Федчишин Юлія, Скафа Уляна, Струс Ірина отримали чудову нагоду ознайомитися із традиціями школи, побачити щоденну наполегливу та самовіддану працю своїх наставників. Винятково щиро, душевно і максимально зосереджено на успішному результаті першої в професійній підготовці студентів практики учителі початкової школи – Оксана Богданівна Чайковська, заступник директора (1А), Стахів Марта Юріївна (1Б), Гурна Оксана Василівна (2А), Левус Марія Дмитрівна (2-Б), Гулянич Олена Орестівна (3А), Солодка Ольга Станіславівна (3Б), Соколова Наталія Іванівна (4А), Гнат Ірена Вікторівна (4Б), Івашків Наталія Пилипівна – допомогли майбутнім колегам здобути позитивний досвід організації освітньо-виховного простору в умовах як очного, так і дистанційного навчання.

У ході захисту результатів педагогічної практики студенти продемонстрували оригінальні творчі презентації, у яких відобразилися як підсумки виконання програми навчальної (ознайомчої) практики, так і враження та емоції від безпосередньої педагогічної діяльності.

До присутніх звернулися Наталія Ігорівна Мачинська, д.п.н, професор, завідувач кафедри початкової та дошкільної освіти, Мацевко-Бекерська Лідія Василівна, д.ф.н., професор кафедри початкової та дошкільної освіти, Гурна Оксана Василівна, учителька 2А класу, Чайковська Оксана Богданівна, заступник директора школи, учителька 1А класу. Захист результатів педагогічної практики відбувся із дотриманням вимог до організації освітнього процесу у Львівському національному університеті імені Івана Франка – дистанційно, із використанням платформи Zoom.