Уляна Співак- призерка всеукраїнського конкурсу студентськихї наукових робіт із галузі знань “Соціальна робота”

16.04.2021 | 18:47
Уляна Співак – призерка всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Соціальна робота»

15 квітня 2021 року на базі кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти факультету психології, педагогіки та соціальної роботи Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка в онлайн-форматі відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Соціальна робота».

Всього на конкурс надійшло понад 60 наукових робіт з актуальних проблем соціальної роботи та соціальної педагогіки зі закладів вищої освіти Бердянська, Вінниці, Глухова, Дрогобича, Запоріжжя, Івано-Франківська, Києва, Львова, Тернополя, Ужгорода, Черкас, Чернівців.

До фінального етапу конкурсу було допущено п’ятнадцять молодих науковців, серед них – студентка факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка спеціальності 231 «Соціальна робота» Уляна Співак. На конкурсі студентка Університету презентувала наукову роботу на тему «Місце соціального педагога в інклюзивному просторі закладу дошкільної освіти».

Члени висококваліфікованого журі конкурсу високо оцінили дослідження Уляни Співак, а відтак відзначили її дипломом ІІ ступеня.

Щиро радіємо та вітаємо Уляну Співак, а також її наукову керівницю – доцентку кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи, кандидатку педагогічних наук Віру Корнят! Бажаємо нових наукових та професійних звершень!