Uniweek на факультеті педагогічної освіти

30.10.2023 | 19:46
23-27 жовтня за ініціативи Студентського уряду університету відбувався проект Uniweek в якому брали участь школярі 10 -11 класів. Мета проєкту дати можливість учням відвідати пари , відчути себе справжнім студентом та зрозуміти , яку спеціальність хочуть обрати. Факультет педагогічної освіти також мали можливість відвідати 10 майбутніх студентів. Кожен день на факультеті був насичений цікавими подіями. Школярі познайомилися з викладачами, системою оцінювання, мали можливість відвідати пари і відчути справжню атмосферу студентського життя. Школярі познайомились з деканом факультету педагогічної освіти Герцюком Дмитром Дмитровичем та заступником декана Породько Марʼяною Ігорівною. У кінці тижня кожен з учнів отримав сертифікат. Після цього школярі мали можливість долучитися до настільних ігор та поділитися своїми враженнями від обраної спеціальності.
Чекаємо наших майбутніх студентів у стінах факультету педагогічної освіти уже наступного року 😉🥰
На зображенні може бути: 2 людиниНа зображенні може бути: 11 людей та Бранденбурзькі воротаНа зображенні може бути: 7 людей та люди навчаютьсяНа зображенні може бути: стіл та всередині приміщенняНа зображенні може бути: 1 особа, навчається та текстНа зображенні може бути: 2 людини та люди усміхаютьсяНа зображенні може бути: 4 людиниНа зображенні може бути: 10 людей та текстНа зображенні може бути: 7 людей, люди навчаються та текстНа зображенні може бути: 5 людей, люди навчаються та лікарня