Урочиста академія з нагоди вручення дипломів магістрам факультету педагогічної освіти

02.02.2019 | 15:10

Ще одна  важлива віха в житті  наймолодшого факультету Франкового університету.   31 січня  2019 року  у Актовій залі університету  відбуламя урочиста академія з нагоди врученняя дипломів випускникам магістратури  –   114   молодим   фахівцям  педагогічної освіти!

Це  вже третій випуск  магістрів  початкової освіти і перший ,   після позитивного рішення щодо акредитації  спеціальностей,  магістрів  дошкільної освіти і  магістрів  спеціальної освіти.

Відрадно, що більше половини  цьогорічних випускників  вже    творчо реалізують себе  в освітній сфері на посадах  учителя початкової школи , учителя англійської мови у початковій школі,  асистента учителя в інклюзивному класі, учителя-дефектолога, учителя-логопеда,  практичного психолога,  спеціального психолога, соціального педагога, вихователя  закладу дошкільної освіти.

У теплих словах привітання   до  випускників  декана факультету  Дмитра Герцюка, директора департаменту освіти і науки  Львівської державної адміністрації  Любомири Мандзій, завідувачів кафедрами  –  професорів Наталії Мачинської, Катерини Островської, Олени Квас, заступника декана Любові  Нос    звучали слова  вдячності   магістрантам за сумлінну працю,   бажання присвятити себе  справі   розбудови  Нової української школи.

Вітаємо вас, дорогі  випускники,  з  успішним завершенням навчання!   Величних вам життєвих планів  і твердої  ходи  дорогою знань  і професійної майстерності, на яку  ви стали у стінах рідної Alma-Mater