Урочиста академія з нагоди вручення дипломів магістрам випуску 2019 (доповнення)

09.02.2020 | 19:57

Ще одна важлива віха в житті наймолодшого факультету Франкового університету.
У день свого 5-річчя вручення дипломів випускникам магістратури – 136 молодим фахівцям педагогічної освіти!
Це вже четвертий випуск магістрів початкової освіти і другий випуск магістрів дошкільної освіти і магістрів спеціальної освіти.
У теплих словах привітання до випускників декана факультету Дмитра Герцюка, першого проректора Університету Андрія Гукалюка, завідувачів кафедрами факультету професорів Катерини Островської і Олени Квас, доцента Марії Стахів, директора Львівської загальноосвітньої школи І ступеня «Світанок» Лідії Андрушко, директора Сколівського інклюзивно-ресурсного центру Наталії Диміцької, заступника декана Любові Нос звучали слова вдячності магістрантам за сумлінну працю, бажання присвятити себе справі навчання і виховання молоді, розбудови Нової української школи.
Вітаємо вас, дорогі випускники, з успішним завершенням навчання!
Бажаємо вам великого людського щастя, добра і благополуччя , вповні реалізувати свій потенціал, своє покликання на професійній ниві!