Успішне завершення навчального року для слухачів аспірантури!

24.06.2024 | 15:24

2023-2024 н.р. був багатим на різні наукові події. Важливою подією у цьому переліку став захист дисертаційних досліджень здобувачами третього освітньо-наукового рівня спеціальності 011 – Освітні, педагогічні науки  Марії Дзіковської та Наталії Вінарчук. На засіданнях спеціалізованих вчених рад у Львівському національному університеті імені Івана Франка (ДФ 35.051.178 – голова ради проф. Квас О.В.;  ДФ 35.051.179 – голова ради проф. Біляковська О.О.) випускниками аспірантури кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи було успішно представлено результати дисертаційних досліджень. Учасники засідань обговорили актуальні питання вітчизняної науки, окреслили перспективні плани наукових розвідок.

Щиро зичимо молодим науковцям нових наукових досягнень та спокійного відпочинкового літа.

Професор Наталія Мачинська.