Успішні захисти кандидатських дисертацій викладачами Р. Призванської і О. Сидорович

14.05.2021 | 18:33
Гарні новини надійшли із Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, де на засіданнях спеціалізованої вченої ради Д 26.053.23 12-13 травня ц.р. відбулися успішні захисти дисертацій викладачів факультету педагогічної освіти на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук зі спеціальності 19.00.08 – спеціальна психологія:
ПРИЗВАНСЬКОЇ Роксоляни Антонівни, асистента кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи на тему “Психологічні
засади музикотерапевтичної роботи з дітьми із розладами аутистичного спектру” (наук. кер. проф. Шульженко Д.І.);
На зображенні може бути: 1 особа та стоїть
СИДОРОВИЧ Ольги Ігорівни, асистента кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи на тему “Психологічні чинники формування професійної самосвідомості майбутніх спеціальних педагогів” (наук. кер. проф. Гапон Н.П.).
На зображенні може бути: Olga Sydorovych, стоїть та rose
Факультетська спільнота щиро вітає колег та їхніх наукових керівників із вагомим науковим досягненням, зичить міцного здоров’я, нових творчих задумів і звершень!