Успішно акредитовано ОНП підготовки доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки

16.04.2024 | 17:43

16 квітня 2024 р. на засіданні Національної агенції із забезпечення якості вищої освіти затверджено рішення про акредитацію ОНП підготовки доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.

Щирі вітання і велика подяка за здійснену вагому працю гаранту ОНП, завідувачці кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи, професорці Olena Kvas, проєктній групі та групі забезпечення ОНП, викладачам, співробітникам, аспірантам і випускникам аспірантури попередніх років, ректоратові Університету, Центру забезпечення якості освіти, відділу ліцензування та акредитації, структурним підрозділам Університету, органам студентського самоврядування, роботодавцям, всім тим, хто надавав, сприяв, допомагав, підтримував нас у процесі підготовки та проведення акредитації!

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати на користь української освіти і науки!