Успішний захист дисертації на на здобуття наукового ступеня доктора філософії Богдани Панчук

12.08.2022 | 17:08

Сьогодні, 12 серпня 2022р., на засіданні разової спеціалізованої вченої ради  у Львівському університету імені Івана Франка відбувся успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 015 Професійна освіта випускника  аспірантури  факультету Богдани Панчук на тему «Професійна підготовка асистента вчителя у навчальних закладах Канади».

Вітаємо дисертантку та наукового керівника доц. Любов Степанівну Нос із блискучим захистом. Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям подальшого розвитку і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я, натхненна думка, підтримка рідних та колег!