В рамках постійно діючого лекторію «Здоров‘я поколінь» на кафедрі фізичного виховання та спорту відбулись зустрічі зі студентами факультету міжнародних відносин та факультету іноземних мов

16.03.2024 | 17:26
В рамках постійно діючого лекторію «Здоров‘я поколінь» на кафедрі фізичного виховання та спорту відбулись цікаві зустрічі зі студентами факультету міжнародних відносин та факультету іноземних мов, де обговорювались питання основних складових здорового способу життя, раціонального харчування і впливу рухової активності на організм в цілому та на роботу функціональних систем організму.
Спікер зустрічей: старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, нутриціолог, член Всеукраїнської академї нутриціологів Лілія Левків.
На зображенні може бути: текст