ВАЖЛИВО! Проєкт рейтингу студентів ФПО І-У курсів денної форми навчання на отримання академічної стипендії за результатами  літньої заліково-екзаменаційної сесії 2020-2021 н.р.

04.07.2021 | 22:22

З проєктом рейтингу студентів ФПО І-У курсів денної форми навчання на отримання академічної стипендії за результатами  літньої заліково-екзаменаційної сесії 2020-2021 н.р. можна   ознайомитися тут …Рейтинг ФПО

Відповідно до рішення Вченої ради Університету від 2 липня 2021 р. , у відсотковому співвідношенні загальний ліміт стипендіатів становитиме 41% відповідно до призначених Міністерством освіти і науки України бюджетних асигнувань на стипендіальне забезпечення. Вчена рада також затвердила ліміт стипендіатів-відмінників, яким призначатиметься академічна стипендія за особливі успіхи в навчанні – 3% відповідно. Водночас члени Вченої ради підтримали ініціативу Первинної профспілкової організації студентів та Студентського уряду щодо звернення до Міністерства освіти і науки України з проханням збільшити обсяг фінансування стипендій.

Звертаємо увагу, що  студенти, які  мають право на соціальну стипендію, і яким згідно з Проєктом Рейтингу рекомендовано призначити академічну стипендію, можуть обрати соціальну стипендію взамін академічної стипендії. Для цього необхідно  до 15:00 06 липня 2021 року  подати відповідну заяву у деканат.

У випадку виникнення будь-яких запитань  звертатися  у деканат ФПО (заст. декана доц. Ростикус Н.П., тел. 068-056-8653, начальник студентського відділу Ун-ту  Іван Грабський 063-552-8262)