Відбудеться гостьова лекція Президента Федерації українського бойового мистецтва «СПАС» О.Л. Притули

19.02.2024 | 16:24

Інформуємо спільноту факультету!

Шановні викладачі, магістранти, студенти бакалаврату!

Повідомляємо Вас, що за ініціативою кафедри спеціальної освіти (професора Островської Катерини та доцента Сулятицького Івана ) 21.02.2024 року на факультеті педагогічної освіти буде організована та проведена гостьова лекція на тему: «СИЛА СЛОВА…, СИЛА ДУМКИ та ДЕВʼЯТЬ СИЛ ЯК ФАКТОРИ ПСИХОФІЗИЧНОГО ЗДОРОВʼЯ ТА УСПІХУ ЛЮДИНИ»

Гостьовим лектором є Президент Федерації українського бойового мистецтва «СПАС», засновник «Академії успіху та здоровʼя», доцент кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Запорізького національного університету ОЛЕКСАНДР Леонтійович ПРИТУЛА

Початок лекції – 13.15 год. 21.02.2024 року

авдиторія 307( по старому- 52),

3-й поверх факультету педагогічної освіти ЛНУ імені Івана Франка.

Адреса: м.Львів, вул Туган-Барановського, 7.

Лекція проводиться в режимі офлайн і онлайн . Посилання для підключення – подаємо нище.

Запрошуємо і чекаємо на Вас на цікавій і корисній для підтримання психосоматичного балансу зустрічі.

Організатори