Відбулася гостьова лекція С.О. Скворцової

13.04.2023 | 10:19

12 квітня 2023 року відбулася гостьова лекція за участю  доктора педагогічних наук, професора, член-кореспондента НАПН України, завідувача кафедри математики і методики її навчання ДЗ «Південноукраїнського національного університету імені К. Д. Ушинського С.О. Скворцовою, проф. Скворцова С.О. на тему: «Навчання розв’язування задач для 1 класу» із викладачами та студентами спеціальності 013 Початкова освіта Львівського національного університету імені Івана Франка та Дрогобицького державного університету імені Івана Франка.

На  гостьовій лекції розглядалися питання методики розв’язання простих задач для першого класу: ознайомлення із задачею, аналіз розв’язання задачі за допомогою пам’ятки, методично правильне складання схеми до задачі.

Модератори лекції: доц. Неля Сірант, доц. Оксана Жигайло та доц. Олександра Шаран.

Дякуємо! Було цікаво, насичено та пізнавально!

Факультет педагогічної освіти

Кафедра початкової та дошкільної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка

Кафедра математики і методики її навчання

Кафедра педагогіки та методики початкової освіти