Відбулася інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?»

26.11.2019 | 00:11

25 листопада на факультеті педагогічної освіти проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?» для студентів та викладачів. Участь взяли 5 команд.?
До складу журі увійшли: Герцюк Дмитро Дмитрович — декан факультету педагогічної освіти, Ростикус Надія Петрівна — заступник декана, Мала Галина Миколаївна — голова Студентської Ради факультету.??‍?
Питання інтелектуальної гри були різнопланові та цікаві. Запорукою успіху гри є логічне мислення та увага, які учасники мали змогу продемонструвати під час 3-х турів, що складалися з питань різноманітного характеру.
Гра «Що? Де? Коли?» є не лише нестандартною формою проведення дозвілля, а й формує ряд якостей, необхідних у будь-якій справі:

?вміння швидко і логічно мислити;
?аналізувати ситуацію;
?ефективно працювати в команді;
?шукати і знаходити необхідну інформацію в сучасному світі.
Отож, результати нашої гри:
І місце — команда «911» (викладачі).
ІІ місце — команда «ФРАНКенштейни» (студенти ІІ курсу).
ІІІ місце команда — «Кульбабки» (студенти І курсу)
А також ми щиро дякуємо командам «Щасливчики» та «МПВ»(молоді та перспективні викладачі) за участь у нашій грі. У всіх нас попереду ще багато різноманітних перемог.?
Журі привітали учасників із перемогою та вручили фіналістам подяки та солодкі подарунки.