Відбулася команда лекція викладачів Університету Клягенфурт і Львівського національного університету імені Івана Франка

30.09.2021 | 19:15

29 вересня 2021р. на платформі Teams відбулася командна лекція на тему «Система освіти в Австрії: загальний огляд» за участю лекторів Андріани Мильчук (магістра Університету Клягенфурт, колишньої співробітниці відділу міжнародних зв’язків Педагогічного університетського коледжу ім. Віктора Франкля у Клягенфурті; вчителя англійської мови та мистецтва у двомовній середній школі у Відні, Австрія) і Галини Бойко (доцента кафедри початкової та дошкільної освіти).
Під час лекції студенти дізналися цікаві факти Австрії, австрійську систему освіти, зокрема дошкільну і початкову. Пані Андріана закцентувала увагу присутніх на сучасних підходах до організації освітнього процесу в дошкільній освіті Австрії. Доц. Галина Бойко провела паралель між українською та австрійською системою освіти. Здобувачі мали змогу поглибити свої країнознавчі знання, вміння й навички. Вдячні усім за активну участь у лекції.