Відбулася Спартакіада Університету «Грай для ЗСУ» для збірних команд з баскетболу серед чоловіків

28.11.2023 | 19:15
🏀 20 та 27 листопада 2023 року в навчально-спортивному комплексі Львівського національного університету імені Франка відбулася Спартакіада ЛНУ «Грай для ЗСУ» для збірних команд з баскетболу серед чоловіків.
В змаганнях прийняло участь 9 факультетів (10 команд), які у перший день змагань у двох групах розіграли путівки у фінал чотирьох.
У безкомпромісній боротьбі за призові місця відбулися ігри другого ігрового дня з овертаймами, технічними та неспортивними фолами , які супроводжувалися з якісною грою студентів.
Підсумкова таблиця змагань:
🏆І місце 🥇– факультет ЕЛЕКТРОНІКИ ТА КОМПʼЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
🏆ІI місце 🏆🥈– ЕКОНОМІЧНИЙ факультет
🏆III місце 🏆🥉– ЮРИДИЧНИЙ факультет
IV – ГЕОГРАФІЧНИЙ факультет
⛹🏽‍♂️ – Кращий гравець турніру – РОБАК ЮРІЙ (факультет електроніки та компʼютерних технологій)
🎉Нагородження проводили
в.о. завідувача кафедри фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти, професор Шукатка О.В. та Голова СК ЛНУ Манько А.
👉Головний суддя змагань:
старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти Матула С.С.
👏Дякуємо голові профспілки студентів Університету Спересенко М. за нагороджувальну атрибутику.
🇺🇦Велика шана ЗСУ за можливість організовувати та проводити різноманітні спортивні змагання !!!

На зображенні може бути: флейта та текст

Більше фото: https://www.facebook.com/photo?fbid=1404232543499660&set=pcb.3467881573463692