Відбулася урочиста академія з  нагоди вручення дипломів  випускникам магістратури факультету педагогічної освіти 2023 року

04.02.2024 | 00:19

31 січня 2023 р. у актовій залі Університету  проведена  урочиста академія з  нагоди вручення дипломів  випускникам магістратури факультету педагогічної освіти  2023 року

В.о. декана  факультету  доцент  Дмитро Герцюк, перший проректор Університету  доцент Андрій Гукалюк, начальник Державної служби якості у Львівській області Валентина Загрева, завідувачі кафедрами факультету  – професори Наталія Мачинська, Олена Квас, Катерина Островська, доцент Віра Корнят   тепло привітали    і благословимо на професійну стезю  31  випускника  спеціальності  Освітні, педагогічні науки, ОПП Організація освітнього простору: Управління та експертиза;  62  випускників  –  спеціальності Дошкільна освіта, 77  випускників –  спеціальності  Початкова освіта, 108 випускників   – спеціальності Спеціальна освіта. Логопедія,  24  випускників  – спеціальності Соціальна робота. ОПП Соціально-психологічна реабілітація.

Навчання випускників припали  на  далеко непрості часи. У повному розумінні  цього слова   це воєнний випуск.   Розпочали магістранти  своє навчання у вересні  2022 року, коли  наша країна вже  7 місяць  стримувала  російську навалу і завершили своє навчання  у грудні 2023 р. , коли календар війни відбив вже майже 700  діб.

І те, що,  попри  повітряні тривоги, небезпеку ракетних ударів, пошкодження об’єктів критичної інфраструктури, студенти і викладачі  мали можливість  провадити освітню діяльність,  відвідувати заняття, підключатися до електронних навчальних платформ, складати іспити, писати і захищати магістерські роботи  безмежно завдячуємо нашим Збройним силам України.

Відзначимо, що серед випускників   магістрантка Марта Байцер  одночасно  успішно завершила  навчання на двох магістерських програмах, а Руслана Голуб і Віра Підлетейчук   до попередніх магістерських  програм  додали   успішно засвоєні нові.

Вперше маємо  таку випускну родзинку, коли  магістратуру завершує викладач,  який науковий ступінь на наукове звання . Такою є доцентка  кафедри спеціальної освіти Зоряна Фалинська

Приємно  відзначити, що  крім  старанного навчання, активної волонтерської роботи наша  магістранти  плекали зацікавлення до наукової роботи, брали участь і перемагали в конкурсах студентських наукових робіт, як це  зробили, зокрема,  Марія Бургер,  Роман Винник, Руслана Голуб, Олена-Ольга Козинська, Іванна Лагуняк,  Марія Олексеєнко,  Катерина Пойдин,  Інна Романів, Соломіія Спалиляк,  Анастасія Шпагіна.  До їхніх дипломів    долучені і дипломи й грамоти.

Тішить, що  значна частина випускників цьогорічної магістратури – це творчі, ініціативні педагоги,  які вже працюють  у ЗДО, початкової та середній школі, інклюзивних центрах, соціальних установах.  Серед  переможців престижного  освітянського конкурсу «Успішний педагог», який  проводить   управління  освіти  міста  Львова  є  і   теперішні випускники  –  Тетяна Думчева, Тетяна Бігій, Оксана Юсько.

Від щирого серця побажали випускникам   міцного здоров’я, великого людського щастя, успішної професійної діяльності і неодмінно нашої спільної Перемоги!

Дмитро Герцюк, в.о.декана ФПО