Відбулася зустріч з абітурієнтами магістерських програм факультету педагогічної освіти

28.04.2021 | 11:12

26 квітня відбулася зустріч з абітурієнтами магістерських програм факультету педагогічної освіти.

З привітальним словом і загальними умовами вступу на магістратуру виступив декан факультету Дмитро Дмитрович Герцюк.
Завідувач кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи, професор, доктор педагогічних наук Олена Валеріївна Квас та доцент, кандидат педагогічних наук Світлана Богданівна Цюра представили освітньо-професійну програму «Організація освітнього простору: організація та управління» (011 Освітні, педагогічні науки).
Особливості освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта» (012 Дошкільна освіта) розкрила доцент, кандидат педагогічних наук Світлана Вікторівна Лозинська.
Доцент, кандидат педагогічних наук Марія Олексіївна Стахів ознайомила учасників з освітньо-професійною програмою «Початкова освіта» (013 Початкова освіта).
Освітньо-професійну програму «Логопедія» (016 Спеціальна освіта) представила доцент, доктор педагогічних наук Ольга Григорівна Ферт.
Доцент, кандидат педагогічних наук Зоряна Зенонівна Фалинська, магістрантка спеціальності 016 «Спеціальна освіта» Уляна Співак розкрили особливості освітньо-професійної програми «Соціально-психологічна реабілітація» (231 Соціальна робота).
Координувала роботу заходу Анна Янчук (відділ маркетингу та комунікації ЛНУ ім. Ів. Франка)

Відеозапис зустрічі можна переглянути  тут…