Відбулись змагання Спартакіади Львівського національного університету імені Івана Франка з легкоатлетичного кросу

08.05.2024 | 23:39
30 квітня 2024 року відбулись змагання Спартакіади Львівського національного університету імені Івана Франка з легкоатлетичного кросу.
Переможницею змагань в бігу на 500 м стала студентка юридичного факультету Попович Юстина. Друге місце виборола студентка факультету іноземних мов Федущак Христина. Третє місце здобула студентка філософського факультету Лозинська Анастасія.
У бігу на 1000 м переміг студент факультету електроніки та комп’ютерних технологій Хіраш Владислав. На другому місці студент фізичного факультету Токарський Назарій. Третє місце виборов студент історичного факультету Луценко Владислав.
Вітаємо переможців та призерів змагань!!!
Дякуємо ЗСУ за можливість проводити такі заходи!!!
На зображенні може бути: 11 людей та текст
На зображенні може бути: 3 людини та трава
На зображенні може бути: 7 людей та текст «DOL DOLCE&GAT E&GA NA A TPAMoTA hummel»
На зображенні може бути: 3 людини та текст