Відбулися змагання Спартакіади Львівського національного університету імені Івана Франка «Грай для ЗСУ» зі спортивного туризму та орієнтування

22.04.2024 | 23:31
20 квітня 2024 року у лісопарку «Погулянка» відбулися змагання Спартакіади Львівського національного університету імені Івана Франка «Грай для ЗСУ» зі спортивного туризму та орієнтування. У змаганнях взяли участь 14 команд із різних факультетів Університету. Змагання відбувалися у 6 етапів. На першому етапі студенти представляли творчу роботу у вигляді плакату на туристичну тематику. На другому етапі туристи демонстрували вміння у подоланні навісної переправи. Надалі команди змагалися у вмінні якнайшвидше встановити намет. На четвертому етапі студенти демонструвати свої знання з медицини, на п’ятому – вміння орієнтуватися на місцевості, долаючи дистанцію за визначеним напрямком зі спортивного орієнтування. На заключному етапі наші спортсмени показали свої вміння у в’язанні туристичних вузлів.
У важкій боротьбі перемогла 🥇 команда Географічний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка/ Цікавою була боротьба за другу та третю сходинку п’єдесталу пошани. За підсумками змагань срібло 🥈 – у команди Фізичний факультет ЛНУ ім. І. Франка, а бронзу 🥉 розділили між собою команди Філологічний факультет ЛНУ імені Івана Франка та Економічний факультет ЛНУ імені Івана Франка – офіційна сторінка.
💙💛 Щиро вітаємо переможців та призерів змагань! Велика подяка судді національної категорії, ветерану альпінізму, почесній працівниці туризму Лідії Олексіївні Тимошенко за допомогу у проведенні змагань. Дякуємо Збройним Силам України за те, що маємо можливість проводити такі заходи!
На зображенні може бути: 1 особа, скелелазіння та текст «AUNT ПРЕСЦЕНТР ЛНУТМ ЛНУИМ.БАНАФРАНКА IM Лн ТВАНАФРАНКА IBAHA ФРАНКА»