![⛹🏽♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1/16/26f9_1f3fd_200d_2642.png)
![⛹🏽♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1/16/26f9_1f3fd_200d_2642.png)
Участь у турнірі взяла команда найкращих гравців аматорської баскетбольної ліги Львова BALL (до складу збірної Львівщини увійшли 5 гравців ІНТЕЛЛІАС- ЛНУ , тренер С. Матула) та колектив найкращих виконавців аматорської ліги з баскетболу Івано-Франківська, а також команди Львівської міської ради та Львівської обласної ради. Додамо, що на «Кубку Степана Бандери» виступили, зокрема, по три баскетболісти БК «Політехніка-Галичина» з української Суперліги.