ВІдбувся День відкритих дверей факультету педагогічної освіти

02.06.2022 | 13:29

1 червня  2022 р.  на платформі Zoom із трансляцією на офіційний ютуб-канал Університету  відбувся  День відкритих дверей факультету педагогічної освіти.

У вступному слові  в.о.декана  факультету  доц. Дмитра  Герцюка, виступах-презентаціях  освітніх програм ОС Бакалавр і Магістр – спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки (освітні програми – Організація освітнього  простору. Позашкіьна освіта; Організаця освітнього простору: управління та експертиза)  – проф. Олена  Квас ;  спеціальностей   012 Дошкільна освіта (Освітня програма  Дошкільна освіта),     013 Початкова освіта ( освітні програми   – Початкова освіта;  Початкова освіта. Англійська мова у початковій школі;  Початкова освіта. Інформатика у початковій школі)  –  проф. Наталя Мачинська,  спеціальності Спеціальна освіта ( освітні програми – Логопедія;  Олігофренопедагогіка. Корекційна психопедагогіка) -к.п.н. Мар’яна Породько; спеціальності Соціальна робота ( освітні програми – Соціальна педагогіка;  Соціально-психологічна реабілітація) – асист. Ольга Столярик, виступі заступника відповідального секретаря Приймальної комісії Андрія Зубика було схарактеризовано  особливості навчання, розкрито зміст освітніх програм, можливості  працевлаштуванння і кар”єрного зростання випускників факультету, висвітлено основні етапи вступної кампанії.

Символічно, що  зустріч з абітурієнтами припала на  Міжнародний день захисту дітей, який щорічно відзначається 1  червня.  Сподіваємося, що наші освітні програми зацікавлять цьогорічних абітурієнтів, студентська аудиторія поповниться вступниками, які свідомо оберуть непросту професію вчителя, вихователя, наставника молоді з глибоким усвідомленням головної заповіді своєї майбутньої праці – “Люби дітей усім серцем” .