Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта»

25.01.2021 | 22:00

25 січня 2021 року на факультеті педагогічної освіти в дистанційній формі відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта».
Вітаємо з перемогою Марію Бургер, студентку групи ФПД-31. Тема представленої роботи: «Використання системи «контролю помилки» за методом Марії Монтессорі в дидактичних матеріалах з формування елементарних математичних уявлень у ЗДО». Бажаємо Марії і науковому керівникові конкурсної роботи, асистенту кафедри початкової і дошкільної освіти Ігорю Миколайовачу Бущакові, успіхів на ІІ етапі Конкурсу, який відбудеться на базі Бердянсьго державного педагогічного університету.
Також конкурсна комісія відзначила актуальність роботи «Використання програмного забезпечення та роботизованих пристроїв на заняттях у ЗДО» студентки групи ФПД-31, Юлії Макарій, рекомендувавши продовжити наукові пошуки з обраної проблеми у співпраці з науковим керівником — Ігорем Миколайовичем Бущаком.

З побажаннями успіху — конкурсна комісія