Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта»

24.02.2020 | 20:54

20-21 лютого 2020 р. на факультеті педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта». За результатами теоретичного (тестування з педагогіки та фахових методик дошкільної освіти) і практичного (виконання аналітико-проектувального завдання з методик дошкільної освіти та моделювання заняття з дітьми дошкільного віку з наступною його презентацією) турів визначено переможців:

І місце – Лущик Мар’яна Богданівна (ФПД-51) – 82 б.

ІІ місце – Юринець Іванна Іванівна (ФПД-31) – 81 б.

ІІІ місце – Пухнюк Людмила Володимирівна (ФПД-41) – 80 б.

Особа Василина Володимирівна (ФПД-32) – 79 б.

Результати:

Мала Галина (ФПД-42) – 72 б.

Малик Ірина (ФПД-42) – 71 б.

Вахула Марія (ФПД-41) – 68 б.

Топорніцька Наталія (ФПД-42) – 67 б.

Гук Софія (ФПД-42) – 66 б.

Фарима Руслана (ФПД-42) – 64 б.

Шняк Орися (ФПД-41) – 63 б.

Усі учасники виявили неабиякий фаховий та творчий потенціал, на належному рівні представили свої інтегровані заняття, здивували членів журі креативністю, акторською майстерністю, вмінням використовувати підручні матеріали, застосовувати набуті знання на практиці.

До участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта», який відбудеться 6-7 травня 2020 р. в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка журі рекомендувало Лущик Мар’яну Богданівну і Юринець Іванну Іванівну.

Члени журі (Табака О.М., Нежура  Т.В., Жаркова Р.Є., Гарасимів Я.Ю., Назарук Л.М.) подякували усім учасникам за їхню наполегливість та старання, побажали успіхів у подальшому навчанні і підкоренні нових вершин педагогічної майстерності.

Підготувала: Роксолана Жаркова

Світлина від Roksolana Zharkova.

Світлина від Факультета Педагогічної Освіти.