Відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Фізична культура і спорт»

15.02.2024 | 12:31

На кафедрі фізичного виховання та спорту  факультету педагогічної освіти  відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Фізична культура і спорт».  У першому турі Всеукраїнського конкурсу взяли участь 17 студентів з різних факультетів нашого Університету: педагогічної освіти, економічного, управління фінансами та бізнесу, іноземних мов, філософського, історичного, механіко-математичного, філологічного. Конкурс відбувся в режимі онлайн-конференції, на якій студенти мали змогу презентувати власні наукові дослідження.

Тематика наукових робіт стосувалась різноманітних аспектів фізичної культури та спорту. Більшість робіт мали відношення до  оздоровчого спрямування фізичного виховання. Дослідження були зосереджені на теоретичному обґрунтуванні мотиваційних, рекреаційних та оздоровчих аспектів рухової активності, застосування народних ігор та забав у фізичному вихованні учнів початкових класів, теорії та методики спортивного тренування, психологічної підготовки та допомоги під час війни. Окремі роботи окреслювали історичні витоки тіловиховання через дослідження педагогічної спадщини Івана Боберського.

У І турі конкурсу взяло участь 17 учасників.

За результатами обговорення члени конкурсних комісій визначили переможців:

Спеціальність «Фізична культура і спорт» (спеціалізація «Спорт»)

І місце  – Салюк Вікторія, студ. І курсу ф-ту управління фінансами та бізнесу, групи УФП-11;

ІІ місце – Шкурат Вєроніка, студ. І курсу ф-ту управління фінансами та бізнесу групи УФП-11.

Спеціальність «Фізична культура і спорт» (спеціалізація «Фізичне виховання»)

І місце  – Криворучко Ілля Валерійович, студ. ІV курсу фізичного ф-ту, групи ФЗП-31;

ІІ місце – Демко Ірина, студ. І курсу ф-ту педагогічної освіти, групи ФПШ-12;

Спеціальність «Фізична культура і спорт» (спеціалізація «Фітнес та рекреація»)

І місце  – Кошовська Анастасія, студ. І курсу економічного ф-ту, групи ЕКН-11;

ІІ місце – Мукієнко Вікторія, студ. І курсу філософського ф-ту, групи ФФІ-12;

Рекомендовано для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт:

1. Криворучко Ілля, студ. ІV курсу фізичного ф-ту, групи ФЗП-41. Науковий керівник – проф. Шукатка Оксана Василівна. Тема: «Педагогічні погляди Івана Боберського».
  2. – Салюк Вікторія, студ. І курсу ф-ту управління фінансами та бізнесу, групи УФП-11. Науковий керівник – доц. Мартинів Олег Михайлович. Тема: «Фізична культура в освітньому середовищі»;

– Демко Ірина, студ. І курсу ф-ту педагогічної освіти, групи ФПШ-12. Науковий керівник –         ст. викл. Левків Лілія Володимирівна. Тема: «Застосування народних ігор та забав у фізичному вихованні молодших класів».

3. – Кошовська Анастасія, студ. І курсу економічного ф-ту, групи ЕКН-11. Науковий керівник – доц. Мартинів Олег Михайлович. Тема: «Сучасні підходи до формування здорового способу життя студентів»;

– Мукієнко Вікторія, студ. І курсу філософського ф-ту, групи ФФІ-12. Науковий керівник – проф. Шукатка Оксана Василівна. Тема: «Ментальне здоров’я та психологічна допомога під час війни».