Відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта»

24.01.2022 | 20:56

Конкурс відбувся 24 січня 2022 року в режимі онлайн-конференції, де студенти мали змогу презентувати власні наукові дослідження.

З вітальним словом виступила Нос Любов Степанівна, заступник декана з наукової та навчально-методичної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент, яка зазначила, що наукова робота є одним із важливих засобів підвищення якості підготовки фахівців. Для майбутніх вчителів важливо вміти здійснювати науково-пошукову діяльність, критично осмислювати інформацію, вивчати кращий досвід і впроваджувати результати в освітній процес початкової школи. Участь у конкурсі сприяє студентам набувати навичок дослідницької роботи.

У першому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт взяли участь 10 студентів (зокрема, 4 студентки 2-го курсу, 2 студентки 4-го курсу (освітній рівень – бакалавр), 3 студентки 1-го курсу магістратури спеціальності 013 Початкова освіта та 1 студентка 4-го курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта (освітній рівень – бакалавр).

Комісія у складі доц. Новосельської Н.Т. – голови комісії та її членів: доц. Проц М.О., доц. Сірант Н.П. та доц. Лущинської О.В. ухвалили рішення щодо переможця та призерів конкурсу.

Призери І туру конкурсу:

І місце  – Бургер Марія Романівна,  студентка 4 курсу, група ФПД-41; науковий керівник – асистент кафедри початкової та дошкільної освіти Бущак Ігор Миколайович.

Тема: «Ігрофікація дескрипторів та конкретних освітніх результатів для формування компетентностей учнів початкової освіти»

ІІ місце – Кохан Марія Степанівна, студ. 1-го курсу магістратури спеціальності 013 Початкова освіта, група ФПШм-11с; науковий керівник – доцент кафедри початкової та дошкільної освіти Новосельська Надія Тадеївна.

Тема: «Використання медіа технологій в початковій школі як засобу активізації пізнавальної діяльності учнів»

ІІІ місце –  Панчишин Наталія  Ігорівна, студ. 1-го курсу магістратури спеціальності 013 Початкова освіта, група ФПШм-11с; науковий керівник – доцент кафедри початкової та дошкільної освіти Новосельська Надія Тадеївна.

Тема: «Педагогіка партнерства в умовах реалізації Концепції Нової української школи».

Новосельска Н.Т.