Відбувся круглий стіл «Доказовість у спеціальній освіті: виклики нової парадигми в Україні», організований Лабораторією нових технологій та інновацій у спеціальній та інклюзивній освіті кафедри спеціальної освіти ЛНУ Факультет Педагогічної Освіти

16.02.2024 | 17:21

Понад 45 учасників круглого столу «Доказовість у спеціальній освіті: виклики нової парадигми в Україні» (організованого Лабораторією нових технологій та інновацій у спеціальній та інклюзивній освіті кафедра спеціальної освіти ЛНУ Факультет Педагогічної Освіти), провідних вчених: логопедів, спеціальних психологів, корекційних педагогів, лікарів, практиків-фахівців із спеціальної освіти, студентів обговорили перспективи розвитку галузі та її складових, міждисциплінарної співпраці, нових експериментальних розробок та освітніх ініціатив.