Відбувся міжкафедральний науково-практичний семінар «Профілактика професійного вигорання засобами арт-терапії»

26.11.2019 | 22:37

21 листопада відбувся міжкафедральний науково-практичний семінар для викладачів кафедри фізичного виховання та спорту ЛНУ імені Івана Франка на тему: «Профілактика професійного вигорання засобами арт-терапії». Науково-практичний семінар проводила асистент кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи факультету педагогічної освіти Цимбала О.М. Учасники семінару ознайомилися із теоретичними аспектами поняття «професійне вигорання», розглянули етапи та симптоми даного явища. З метою профілактики, для покращення емоційного стану викладачів було проведено арт-терапевтичну вправу «Моя радість- мій ресурс». Учасники мали можливість за допомогою візуалізації відчути момент радості, наповнитися її енергією. З фольги створювали об’єкт радості, обговорювали події, речі, які приносять позитивні емоції. Таким чином учасники науково-практичного семінару мали можливість не лише теоретично розглянути один із важливих аспектів професійної діяльності, а й отримати ресурс для подальшої продуктивної роботи.