Відбувся науково-методичний семінар-практикум «Актуальні питання та проблеми мовно-літературної освітньої галузі»

28.02.2023 | 16:01

20 лютого 2023 року у межах співпраці Науково-дослідницької лабораторії початкової освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки та Навчально-наукової лабораторії Нової української школи Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся науково-методичний семінар-практикум «Актуальні питання та проблеми мовно-літературної освітньої галузі». На семінарі були висвітлені актуальні питання підручникотворення з мовно-літературної освітньої галузі, зокрема:

«Буквар» як інструментарій компетентнісно орієнтованого навчання грамоти молодших школярів в умовах Нової української школи: шляхи ефективного впровадження» Автор-доповідач: Чабайовська М.І., Омельченко М.І., Кожушко С.М.

«Особливості дидактичної системи інтегрованого посібника з навчання грамоти «Українська мова. Буквар». Автор-доповідач: Пономарьова К.І.

Дякуємо за співпрацю!