Відбувся науково-методичний семінар-практикум «Засоби візуалізації освітнього процесу»

25.10.2022 | 21:58

17 жовтня 2022 року у Навчально-науковій лабораторії Нової української школи відбувся науково-методичний семінар-практикум «Засоби візуалізації освітнього процесу» для викладачів та магістрів кафедри початкової та дошкільної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка. Під час семінару доктор філософії, доцент  кафедри початкової та дошкільної освіти Лущинська О.В. поділилася секретами удосконалення процесу викладання засобами платформи графічного дизайну Canva. Надзвичайно цікавими були поради щодо створення відеолекцій, організації командної роботи та оформлення наукових видань.

Учасники семінару щиро вдячні Олені Володимирівні та з нетерпінням очікують продовження циклу семінарів-практикумів про візуалізацію освітнього процесу.

Попередній перегляд зображенняПопередній перегляд зображенняПопередній перегляд зображенняПопередній перегляд зображення