Відбувся науково-методичний семінар “Як успішно почати і закінчити наукове дослідження”

16.04.2024 | 16:09

🕜16 квітня 2024 року на кафедрі початкової та дошкільної освіти відбувся науково-методичний семінар “Як успішно почати і закінчити наукове дослідження”.

👩‍🏫Лектор семінару – доктор педагогічних наук, професор Olesia Smolinska Смолінська Олеся Євгенівна, завідувач кафедри філософії та педагогіки Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького – поділилась цінними методичними порадами та рекомендаціями щодо оптимізації роботи над науковими дослідженнями. Серед питань, що обговорювалися на науковій події:

✅ефективний тайм-менеджмент молодих науковців;

✅цікавинки та поради щодо швидкого і якісного оформлення використаних джерел;

✅боротьба з “ворогами” наукового пошуку;

✅натхнення в науковій роботі;

✅мотивація як запорука успішної реалізації творчих ідей у дослідженні.

📋Наукова зустріч відбулась в межах циклу зустрічей, присвячених актуальним проблемам методології сучасної науки та викликала щирий інтерес в учасників.

❤🎓Щиро дякуємо Олесі Євгенівні за надзвичайно цікаву та корисну інформацію, якою наші магістранти й аспіранти обовʼязково скористаються!